En 1397/06/29

قابل توجه اساتید و کارکنان محترم

طبق تفاهم منعقده فیمابین بانک ملی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، تسهیلاتی به صورت وام به مبلغ ۵۰۰ ملیون ریال با باز پرداخت ۳۶ ماهه در اختیار همکاران گرامی قرار می گیرد.
متقاضیان حداکثر تا پایان ساعت اداری روز دوشنبه مورخ ۲۶ شهریور به اداره کارگزینی کارکنان مراجعه نمایند.

همکار محترم جناب آقای دکتر محمد دهدار  عضو هیئت علمی واحد لاهیجان ، درگذشت پدر  خانم گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر مسئلت می نماییم.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

لیست رشته های بدون آزمون واحد لاهیجان

به اطلاع  تمامي اعضاي هيات علمي غير بورسيه مي رساند جهت تكميل فرم ترفيع ساليانه فايل مربوطه را تكميل و پرينت نموده و به همراه مدارك و مقالات مربوطه به  روساي دانشكده يا مدير گروه آموزشي  خود جهت تاييد و امضاء تحويل نمائيد.

دانلود فرم

احتراما به اطلاع کلیه دانشجویان محترم مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان می رساند که بر اساس بخشنامه های صادر شده از سوی سازمان مرکزی دانشگاه و همچنین تقویم آموزشی اعلام شده، حداکثر تاریخ دفاع از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی تا 1397/6/21 اعلام می گردد. از اینرو شایسته است جهت فراهم سازی تمهیدات دفاع از پایان نامه قبل از تاریخ فوق به گروه آموزشی مربوطه مراجعه نمایید.

حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

انا لله و انا الیه راجعون
همکار گرامی  جناب آقای دکتر علی صادقی، عضو هیئت علمی گروه زراعت،درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند برایشان طلب مغفرت و برای خانواده محترم مرحوم صبر مسئلت می نماییم.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

قابل توجه اساتید، کارکنان و دانشجویان گرامی
به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر ، عید ولایت، جشن باشکوهی در روز چهارشنبه مورخ هفتم شهریور بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه برگزار می گردد، از تمامی دانشجویان و همکاران محترم جهت حضور باشکوه در مراسم فوق دعوت می گردد.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

photo_2018-08-21_12-46-04.jpg