En 1400/10/28

d4b86cb6-d5ee-461b-8fdf-7d3a3bdb5035.jpg

به اطلاع دانشجویان زیر گروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان می رساند که امتحانات رشته پرستاری و علوم آزمایشگاهی برای همه ورودی ها به استثنای ورودی ۱۴۰۰ حضوری میباشد. امتحانات این ورودی (۱۴۰۰) به همراه تمامی ورودی های رشته کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی مجازی خواهد بود

سلام علیکم- با احترام به اطلاع واحدها - مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان می رساند که کلیه امتحانات دروس نظری گروه های آموزشی غیرپزشکی در همه مقاطع تحصیلی به صورت مجازی برگزار خواهد شد-

با احترام

اطلاعیه
امتحانات پایان ترم نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 از 18 دی ماه آغاز خواهد شد. با توجه به امکان بروز مشکلات درسایت وادانا در روز امتحان  و هماهنگی با استان پست الکترونیک زیر برای ارسال پاسخنامه هایی اعلام می گردد که به هر دلیلی در سایت وادانا ثبت نشده اند. توجه داشته باشید که تنها پاسخنامه هایی قابل قبول است که در بازه زمانی امتحان ارسال شده باشد.
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

💥اطلاعیه 💥
به اطلاع دانشجویانی که بعد از تسویه حساب در سامانه آموزشیار مجددا بدهکار شده اند می رساند این تغییرات به دلیل کد دروسی که در ابتدای ترم ارائه و بدون شهریه ثبت شده بودند و همچنین به روزرسانی شهریه می باشد. مبلغ بدهی ایجاد شده صحیح می باشد و دانشجویان تا پایان نیمسال فرصت پرداخت دارند.
امور شهریه دانشگاه آزاد اسلامی

جناب آقای دکتر رودبارکی
درگذشت برادر بزرگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانیم.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

دانلود

جناب آقای دكتر مسيحا
درگذشت مادر بزرگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه مغفرت و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانیم.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان2b1a9707-deb3-49bc-ba4c-9a69e81f948f.jpg