En 1399/03/14

ماراتن برنامه‌نویسی هکاتک
هکاتک نخستین ماراتن برنامه‌نویسی وب و موبایل در حوزه‌ی تجارت الکترونیکی در شمال کشور است که در روزهای ۱۰ الی ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۶ به میزبانی پارک علم و فناوری استان گیلان و حمایت شتاب‌دهنده‌ی سان‌وی در رشت برگزار خواهد شد.
این رویداد با هدف شناسایی نفرات با استعداد و پر پتانسیل فنی و همچنین محک توانایی‌های این افراد در قالب گروه‌های تیمی، شناساندن نقاط ضغف و قوت‌شان و همچنین ایجاد ارتباط مؤثرتر با بازار کسب‌وکار و مشتریان از جانب این افراد برگزار می‌شود.
هکاتک رویداد سه روزه‌ای است که با حضور حدود ۲۰ تیم ۳ تا ۵ نفره برگزار می‌شود. تیم‌ها در روز اول با چالش‌های خود آشنا شده و به کمک مربیان به ارائه‌ی راه‌حل‌هایی برای این چالش‌ها می‌پردازند. مربیان حاضر در رویداد، باتوجه به پارامتر‌های ارزیابی که از قبل در اختیارشان قرار داده شده است و خروجی کار تیم‌ها، تیم‌ها را برای ارائه‌ی نهایی محصولشان در برابر داوران راهنمایی می‌کنند.
مراسم اختتامیه در روز آخر، ۱۲ام آبان‌ماه ساعت ۱۷ آغاز می‌شود و تیم‌های راه یافته به مرحله‌ی نهایی محصول خود را در برابر داوران به نمایش خواهند گذاشت.
برای کسب اطلاعات بیشتر اعم از ثبت‌نام تیم‌ها، زمان‌بندی، ‌معرفی داوران، مربیان، شاخص‌های داوری و خبرهای آتی، به وب‌سایت hackatech.ir مراجعه فرمایید.
اگر جزء بازدیدکنندگان ما هستید می‌توانید با کد تخفیف ویژه‌ی ما در این رویداد ثبت نام کنید.
برای استفاده از این تخفیف، در صفحه‌ی ثبت نام رویداد به نشانی evand.ir/events/hackatech در قسمت کد تخفیف عبارت AzadLahijan را درج کرده و از تخفیف ویژه‌ی ۳۳ درصدی که به بازدیدکنندگان این وب‌سایت تعلق گرفته است، بهره‌مند شوید.

هکاتک - چهارشنبه ۱۰ آبان ۹۶
خرید بلیت و ثبت‌نام هکاتک در ایوند - زمان: چهارشنبه ۱۰ آبان ۹۶ - موضوع: تکنولوژی - محل برگزاری: رشت

                                                                                                                                   HACKA TECH