En 1400/10/28

shora1.jpg

✳️ فراخوان ثبت‌نام نامزد‌های بزرگترین انتخابات دانشجویی، دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان

☑️ شورای تعامل دانشجو و دانشگاه

🔻در راستای تقویت زمینه‌های مشارکت، همفکری و همکاری دانشجویان فعال و دغدغه‌مند با دانشگاه

⌛️ زمان ثبت نام نامزدها: ۲۷ دی الی ۴ بهمن

🔻لینک ثبت نام:

Yun.ir/shora_liau

جهت اطلاع از شرایط نامزدی و اطلاعات بیشتر فایل زیر را مطالعه فرمایید

دانلود آیین نامه 

علاقه مندان به تحصیل  بر اساس سوابق تحصیلی می توانند برای پیش ثبت نام به واحد آموزش مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان مراجعه نمایند

ee810fad-6cdf-4e5b-a7ca-46b3c55d63ec.jpg

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با توجه به مصوبه نوزدهمین جلسه مورخ 1400/10/11 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، مقرر شد مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محل‌هایی که ظرفیت آنها خالی مانده، همراه با رشته محل‌های جدید انجام شود.

آن دسته ازداوطلبان شرکت کننده درآزمون کارشناسی ارشد سال 1400 که براساس کارنامه صادره ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در این دانشگاه هستند، تا روز دو‌شنبه 27 دی ماه مهلت دارند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر 100 کدرشته/ محل از مجموعه‌های امتحانی مجاز اقدام کنند.

به داوطلبان توصیه می شود ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی ، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/ محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت‌نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سیدهادی سیدفضلی رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سقف و مدت بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه شهریه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع مختلف تحصیلی از طریق بانک های قرض الحسنه رسالت و مهر ایران افزایش یافته است، گفت: دانشجویان می توانند از ابتدای نیمسال دوم سال تحصیلی تحصیلی 1401-1400 در مقطع کاردانی تا سقف 100 میلیون ریال با بازپرداخت 24 ماهه، کارشناسی تا سقف 150 میلیون ریال با بازپرداخت 36 ماهه، کارشناسی ارشد تا سقف200 میلیون ریال با بازپرداخت 36 ماهه، دکتری تا سقف 300 میلیون ریال با بازپرداخت 36 ماهه و با نرخ کارمزد 2 الی 3 درصد از تسهیلات قرض الحسنه دانشجویی بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه تمامی تسهیلات با هزینه متقاضی مشمول بیمه عمر مانده بدهکار خواهد بود، اظهار داشت: افزایش تسهیلات فوق صرفاً به دلیل ایجاد امکان پوشش کامل شهریه بوده، تا دانشجویان بدون دغدغه برای پرداخت شهریه با آرامش خاطر به تحصیلات تکمیلی بپردازند.

دکتر سیدفضلی خاطرنشان کرد: تمامی فرآیندهای مربوط به اخذ تسهیلات بانکی به صورت مکانیزه و غیرحضوری در بستر وب و از طریق سامانه‌ آموزشی دانشگاه و سامانه ساجد به آدرس https://.sajed.iau.ir انجام می شود.

سفر زیارتی مشهد مقدس (ویژه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان)

لینک ثبت نام

https://yun.ir/liau


شرایط ثبت نام:

- تاریخ تقریبی حرکت 4 اسفندماه و برگشت 7 اسفند ماه سال جاری می باشد.
- پرداخت مبلغ 2ملیون ریال بابت هر نفر به حساب آقای جعفر سپهری به شماره حساب 0102605117005 ( بانک ملی) به عنوان پیش پرداخت
- فیش واریزی به دفتر فرهنگ آقای سپهری تحویل داده شود.
- تحویل فیش واریزی به دفتر فرهنگ به منزله قطعی بودن پیش ثبت نام و شرکت در قرعه کشی می باشد.
- مابقی مبلغ به صورت اقساط از حقوق کسر می گردد.
- این ثبت نام به منزله قطعی بودن نمی باشد و در صورت استقبال بیش از 100 نفر، قرعه کشی انجام شده و مبلغ ودیعه همکارانی که اسامی آنها در قرعه کشی در نیامده باشد عودت داده می شود.
- تاریخ ثبت نام تا ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 21 دیماه می باشد.
- نتایج قرعه کشی متعاقا اعلام می گردد.

   قابل توجه اساتید و دانشجویان محترم

لطفا دستورالعمل و فایل های راهنما را مطالعه و ویدیوهای آموزشی نحوه برگزاری آزمون آنلاین پایان ترم در سامانه وادانا را در ذیل مشاهده فرمایید:

1624424176-untitled.8.jpg

1- اساتید محترم

  • لطفا برای بارگذاری سوالات پایان ترم دروسی که تاریخ امتحان آن ها در سامانه آموزشیار مشخص شده است، حتما از قالب آزمون پایان ترمی که توسط وادانا ایجاد شده است، استفاده فرمایید.
  • ایجاد قالب آزمون پایان ترم توسط استاد و برگزاری امتحانات از طریق آن غیر مجاز می باشد.

در ذیل دو فایل pdf راهنما جهت ایجاد قالب آزمون های عملی آزمایشگاهی و کارگاهی قابل مشاهد و دانلود می باشد. 

1624423641-untitled2.jpg

1624423712-untitled-3.jpg

اساتید محترمی که در نیمسال جاری یک عنوان درس با مشخصه های متعدددارند، لازم است سوالات مربوط به امتحان را در همه مشخصه های آن درس در سامانه وادانا بارگذاری نمایند 


2- دانشجویان محترم، فایل pdf راهنمای نحوه پاسخ به سوالات تستی، تشریحی و نحوه بارگذاری پاسخنامه تشریحی در سامانه وادانا در ذیل قابل مشاهده و دانلود می باشد:

نکته: دانشجویان گرامی پس از ورود به سامانه وادانا جهت انجام امتحان آنلاین، حتما روی گزینه "درس های من"  کلیک و وراد آزمون شوید

1624423962-untitled-6.jpg

فیلم های آموزشی نحوه استفاده از سامانه وادانا جهت برگزاری امتحانات پایان ترم

(ویژه استادان و دانشجویان)

3- اساتید و دانشجویان گرامی، جهت استفاده از سامانه امتحانات مجازی (وادانا)، نصب نرم افزارهای زیر الزامی است:

 نرم افزارهای مورد نیاز برای کامپیوتر

کیبورد فارسی + آموزش (کلیک)

 نرم افزارهای مورد نیاز برای موبایل

مرورگر CM-Browser

مرورگر Firefox

4- لطفا نام کاربریو رمز عبور خود را پیش از زمان برگزاری امتحان، در سامانه آموزش مجازی(وادانا)وارد نمایید تا از فعال بودن آن مطمئن شوید.

1641405126-salam-fateme-zahra-photokade-com-1.jpg

e4541570-4e51-45df-8686-dc80807bba92.jpg