En 1398/06/31

اخرین مهلت ثبت نام
قابل توجه متقاصیان ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی( پیوسته و ناپیوسته) بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) که به هر دلیل موفق به ثبت نام در سایت https://azmoon.iau.ac.ir نشده اند، می رساند که می توانند تا پایان ساعت اداری ۶ مهر ماه سال جاری حضورا به سالن ثبت نام واحد واقع در طبقه همکف دانشکده علوم انسانی مراجعه نمایند، تا همکاران دانشگاهی نسبت به پیش ثبت نامشان اقدام نمایند.

636417517106073650.jpg

راهنمای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی پیوسته براساس سوابق تحصیلی در سال تحصیلی 99 -98 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، راهنمای پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع کارشناسی پیوسته براساس سوابق تحصیلی در نیمسال اول سال تحصیلی 99 -98 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

شرکت کنندگان در گزینش مذکور می توانند با مراجعه به ســایت مرکــز ســنجش و پــذیرش دانشــگاه بــه نشــانی www.azmoon.net از نتیجه آن مطلع شوند.

زمان و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان برای ثبت نام

پذیرفتــه شــدگان همــه رشــته هــا بایــد شخصــاً در روزهـای یکشنبه 31 شهریورماه و دوشنبه اول مهرماه 98 بــا در دســت داشــتن مــدارک لازم جهــت ثبــت نــام بــه واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتـی مرکــــز ســــنجش و پــــذیرش دانشــــگاه بــــه آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir وهمچنین سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند.

پذیرفته شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی، تهران جنوب، تهران شمال، پزشکی تهران، الکترونیکی، تهران شرق، بروجرد، سنندج، خوراسگان، نجف آباد، تبریز، کرج، قم، شیراز، پرند، مشهد، همدان، اراک و شهرری جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحدها به شرح زیر مراجعه کنند.

علوم و تحقیقات به آدرس : www.srbiau.ac.ir

تهران‌مرکزی به آدرس : www.iauctb.ac.ir

تهران‌جنوب به آدرس : www.azad.ac.ir

پزشکی تهران به آدرس: www.iautmu.ac.ir

تهران شمال به آدرس : www.iau-tnb.ac.ir

الکترونیکی به آدرس : www.iauec.ac.ir

تهران شرق به آدرس : www.iauet.ac.ir

نجف‌آباد به آدرس : http://rs.iaun.ac.ir

بروجرد به آدرس: www.aiub.ac.ir

اصفهان (خوراسگان) به آدرس:www.register.khuisf.ac.ir

سنندج به آدرس : www.iausdj.ac.ir

تبریز به آدرس : www.iaut.ac.ir

کرج به آدرس : www.kiau.ac.ir

قم به آدرس : www.qom-iau.ac.ir

شیراز به آدرس : www.iaushiraz.ac.ir

اراک به آدرس : www.iau-arak.ac.ir

پرند به آدرس: www.piau.ac.ir

مشهد به آدرس: www.mshdiau.ac.ir

همدان به آدرس: www.iauh.ac.ir

یادگار امام (ره) شهرری به آدرس: www.iausr.ac.ir

عدم مراجعه پذیرفتـه‌شـدگان در روز و سـاعت مقـرر بـه منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچگونه اعتراضی پذیرفتـه نخواهد شد.

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خـارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خـارجی مقـیم متعاقـب انجـام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌هـای اقـامتی اتبـاع مزبـور و اعـلام رسـمی آن توسـط آن اداره خواهـد بـود و تـا قبـل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است.

مدارک لازم برای ثبت‌نام

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته لازم است اصل دیپلم کامل یـا اصـل گـواهی قبـولی پایـان تحصیلات نظام‌قدیم متوسطه، اصل گواهی اتمـام دوره پـیش‌دانشگاهی و یا اصل دیپلم کامل یا اصل گواهی قبولی پایان تحصیلات نظام جدید متوسطه به همراه تصویر آنها، اصــل شناســنامه عکــس‌دار و دو بــرگ تصــویر از تمــام صفحات آن، اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی، شــش قطعــه عکــس 4*3 تمــام‌رخ کــه اخیــراً تهیــه و مشخصات پذیرفته‌شده در پشـت آنهـا نوشـته شـده باشـد (بـرای مشمولین 12 قطعه)، اصل و دو برگ تصویر مدرک مشخص‌کننـده وضـعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته‌شدگان مرد و تکمیل و ارائه فرم درخواست ثبت‌نـام ازجمله مدارک لازم برای ثبت‌نام است.

مشمولان دیپلمه ای که با استفاده از تعهدات خدمتی وزارتخانه ها و سازمان های دولتی از خدمت دوره ضرورت معاف می باشند و معافیت آنها پس از انجام تعهد مقرر صادر می گردد، باید موافقت نامه رسمی از وزارتخانه یا سازمان متبوع را ارائه دهند.

افرادی که به عنوان سرباز معلم مشغول خدمت وظیفه عمومی هستند، برای ثبت نام لازم است با مجوز وظیفه عمومی از خدمت ترخیص شوند.

شاغلین نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران باید گواهی موافقت و معرفی سازمان مربوطه را ارائه کنند.

انتهای پیام/

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با برگزاری انتخابات و کسب آرای لازم انتخاب شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان،صبح امروز با برگزاری انتخابات «علی‌اصغر فروتن» مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان انتخاب و جانشین «محمدصادق جعفری» شد.

بر اساس این خبر از تلاش‌های دوساله محمدصادق جعفری مسئول سابق حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان قدردانی و با برگزاری انتخابات، علی‌اصغر فروتن دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با کسب اکثریت آرا به‌عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی انتخاب شد.

محمدصادق جعفری دانش‌آموخته رشته حقوق از سال ۹۶ تاکنون، مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و از سال ۹۷ دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان را عهده‌دار بود.

به گزارش آنا، با پایان کار جعفری در لاهیجان، وی در سمت دبیر هسته مطالبه‌گری و گفتمان‌سازی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

جشنواره غذاهای دریایی در مرکز تحقیقات علوم شیلاتی و فنون دریایی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و شهرداری چمخاله برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، صبح امروز با حضور شهردار چاف و چمخاله و نمایندگانی از گروهای شیلات و صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره غذاهای دریایی در مرکز تحقیقات علوم شیلاتی و فنون دریایی دکتر کیوان برگزار شد.

کمیل لاهوتی شهردار چمخاله در این جلسه با بیان اینکه ظرفیت‌های بالای بوم‌گردی چمخاله بالاست، اظهار کرد: برگزاری این‌گونه جشن‌ها فرصت مهمی برای معرفی امکانات، ظرفیت‌ها و فضاهای تفرجگاهی منطقه را فراهم می‌کند.

شهردار چمخاله و چاف همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان را با شهرداری این شهر ممتاز ذکر کرد و ادامه داد: این‌گونه همکاری‌ها می‌تواند برای سایر ارگان‌ها و دانشگاه‌ها الگو باشد و شهرداری این شهر تمام تلاش خود را برای برگزاری باشکوه این مراسم به کار خواهد بست.

محمد صادق‌پور رئیس مرکز تحقیقات علوم شیلاتی و فنون دریایی دکتر کیوان نیز با بیان اینکه در توسعه استان گیلان باید به ظرفیت‌ها و امکانات بومی منطقه توجه بیشتری کرد، ادامه داد: با توجه به ظرفیت ساحل زیبای چمخاله، سالانه تعداد فراوانی از هم‌وطنان به این منطقه مراجعه می‌کنند و می‌توان از امتیاز قرارگرفتن این مرکز تحقیقاتی در کنار ساحل چمخاله بهره بیشتری برد.

صادق‌پور با بیان اینکه اگر مزایای شیلاتی به‌خوبی به هم‌وطنان ارائه شود، می‌توان درآمدهای پایداری برای منطقه ایجاد کرد، ادامه داد: این جشنواره فرصت مناسبی برای ارائه محصولات غذایی مرتبط با صنایع شیلاتی استان را برای همه هم‌وطنان فراهم می‌سازد.

انتهای پیام/

تمدید مهلت ثبت نام

به اطلاع متقاصیان ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی که به هر دلیل موفق به ثبت نام در سایت https://azmoon.iau.ac.ir نشده اند ، می رساند ، که می توانند تا پایان ساعت اداری مورخ ۶ مهر ماه ، به سالن ثبت نام واحد مراجعه نمایند تا همکاران دانشگاهی نسبت به ثبت نامشان اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته نیمسال اول 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی روز پنجشنبه 28 شهریور پایان می یابد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع متقاضیان تحصیل در رشته های مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ثبت نام کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی تا روز پنج شنبه 28 شهریور ادامه دارد.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی http://www.azmoon.org ضمن دریافت دفترچه راهنما و کسب اطلاعات لازم در خصوص شرایط ثبت نام و انتخاب رشته، نسبت به خرید کارت اعتباری و ثبت نام خود اقدام کنند.

شایان ذکر است نتایج این دوره پایان شهریور ماه اعلام خواهد شد.