En 1398/01/30

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نشست بصیرتی فرماندهان بسیج کارکنان این دانشگاه در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از آنا، دکتر حسین نصیر‌زاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور افراد ارزشی و انقلابی شکل گرفته و عرصه فعالیت برای این دستور الهی در دانشگاه آزاد اسلامی از گذشته فعال‌تر می‌شود.

وی با بیان اینکه بسیج کارکنان دانشگاه به این مجموعه کمک زیادی می‌کنند، افزود: مجموعه سپاه پاسداران و بسیج کارکنان و دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی در این ماموریت مهم با دانشگاه همکاری می‌کنند و مواردی که به این موضوع اختصاص دارد در این ستاد تبادل نظر و بررسی می‌شود.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه پیشنهادهای خوبی برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر مطرح شده است، اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر بازوهای عملی و توانمند دانشگاه آزاد اسلامی است و مدیریت جدید دانشگاه بر ارتقای سطح کیفی نیروهای ارزشی و انقلابی در دانشگاه تاکید ویژه دارد.

دکتر نصیر‌زاده با بیان اینکه بصیرت‌افزایی فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی پایه‌ریزی می‌شود و بسیج کارکنان این وظیفه مهم را در دانشگاه بر عهده دارد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی درصدد است در حوزه امر به معروف و نهی از منکر بسیار درخشان عمل کند و سعی داریم با نگرش مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی نیروهای انقلابی پرورش یابند.

وی ضدیت و دشمنی با بصیرت انقلابی در استادان و دانشجویان را هدف اصلی دشمنان انقلاب اسلامی دانست و رسانه‌های معاند را عامل اصلی در انحراف افکار دانشجویان معرفی و عنوان کرد: آشنایی با اهداف دشمنان که در پی ضربه‌زدن به عرصه فرهنگی انقلاب هستند، بسیار حائز اهمیت و نقش بسیج اساتید در این صحنه خطیر است.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به اعزام کارکنان بسیجی در تابستان سال جاری به اردوی بصیرتی چالوس افزود: این اردو برای بسیج کارکنان و اساتید همراه با دوره‌های بصیرت‌افزایی برگزار شد و دوره‌های تحلیل سیاسی، جنگ نرم و رسانه با حضور استادان برجسته کشوری آموزش داده شد.

وی با بیان اینکه نشست بصیرتی با حضور فرماندهان بسیج کارکنان این دانشگاه، نیمه دوم شهریور در مشهد مقدس برگزار می‌شود، تصریح کرد: تمام واحدهای دانشگاهی در این دوره حضور فعال خواهند داشت و پیش‌بینی می‌کنیم حدود 500 نفر در این همایش بصیرتی حضور داشته باشند.

به گفته فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی، کارکنان بسیجی نمونه این دانشگاه نیز در هفته دفاع مقدس معرفی می‌شوند.

انتهای پیام/