En 1398/12/09

مدرس حوزه و دانشگاه گفت: گام نخست در راه رسیدن به امام عصر(عج) شناخت انسان از خود است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، حجت‌الاسلام محمد برمایی ظهر امروز در جشن بزرگ نیمه شعبان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، گام نخست در راه رسیدن به امام عصر(عج) را شناخت خود انسان دانست و اظهار کرد: سبک زندگی اسلامی و یا به‌ اصطلاح مؤمنانه این‌طور است که انسان مؤمن در زندگی روزمره خود هیچ‌یک از وقت خود را به بطالت و پوچی نمی‌گذراند و برای تک‌تک لحظات از زندگی و عمر خود برنامه و هدفی را دنبال می‌کند.

وی با بیان علل غیبت امام عصر(عج) گفت: ما مشتاقان ظهور امام زمان برای تعجیل در ظهور ایشان نخست باید تغییر را از خودمان شروع کنیم، توشه راه آخرت را درست ببندیم و در این امر ثابت‌قدم باشیم.

مدرس حوزه و دانشگاه جوانان را به توجه به فلسفه مهدویت دعوت کرد و افزود: شما جوانان و نسل‌های آینده باید زمینه‌ساز ظهور امام عصر(عج) باشید و مقدمات حضور ایشان را برای تبیین دستورات الهی فراهم کنید.

برمایی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان یکی از بهترین مراکز آموزشی و دارای ظرفیت بسیار بالا در زمینه رشد و پرورش دانشجویان است.

وی درباره بحث غیبت امام زمان(عج) از جوانان خواست که با آماده‌کردن فضا و بستر جامعه برای ظهور امام عصر زمینه‌ساز ظهور منجی عالم بشریت شوند.

به گزارش آنا، قدردانی از دانشجویان و نخبگان ورزشی و علمی و اجرای تئاتر و گروه طنز از دیگر برنامه‌های این جشن بود.

انتهای پیام