En 1399/03/15

636868768225268400_md.jpg

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان عنوان کرد: اگر نهادهای شهری مانند شهرداری و شورای شهر، مشکلات خود را به دانشگاه ارائه دهند، می‌توانند از ظرفیت بالای ما برای حل مشکلات کمک بگیرند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، سیروس بیدریغ ظهر امروز در دیدار با رئیس جدید شورای شهر لاهیجان که با حضور هیئت رئیسه و جمعی از استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان صورت گرفت با برشمردن امکانات این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با بیش از ۸ هزار دانشجو، بیش از ۵۰۰ عضو هیئت علمی و کارمند، نزدیک به ۸۰ آزمایشگاه و کارگاه دارای ظرفیت بالایی برای حل مسائل کشور، استان و به‌ویژه منطقه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، تعامل مثبت بین نهادهای شهری و دانشگاه را بسیار مهم دانست و بیان کرد: اگر نهادهای شهری مانند شهرداری و شورای شهر، مشکلات خود را به دانشگاه ارائه دهند، می‌توانند از ظرفیت بالای دانشگاه برای حل مشکلات کمک بگیرند.

جواد نجار تمیزکار رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان هم از حضور نهادهای علمی به‌ویژه دانشگاه برای حل مشکلات شهری استقبال کرد و قول همکاری و تعامل بیشتر میان شورای شهر و دانشگاه آزاد را داد و گفت: افتخار دارم سال‌ها در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان خدمت کرده و از بدنه دانشگاه وارد مدیریت شهری شدم.

همکاری‌های مشترک علمی، استفاده از ظرفیت شهر برای معرفی توانمندی‌های دانشگاه، ارائه مشکلات شهری برای حل و بررسی به دانشگاه از جمله مباحثی بود که در این جلسه مورد بحث طرفین قرار گرفت.

انتهای پیام/