En 1399/03/12

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت: مدارس سما افراد موفقی در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی، هنری، ورزشی تحویل جامعه داده و خلاقانه عمل کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، سیروس بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان صبح امروز در مراسم نمادین بازگشایی مدارس سمای لاهیجان اظهار کرد: مهم‌ترین هدف ما در این مجموعه آموزشی فرهنگی ارتقای کیفیت آموزشی است تا بتوانیم آینده‌ای درخشان برای فرزندانمان رقم بزنیم.

وی سما را مجموعه‌ای یکپارچه با به‌روزترین امکانات آموزشی عنوان و خاطرنشان کرد: در مجموعه سما تمام تلاشمان این است نقش مؤثر و مثبتی در روند تعلیم و تربیت داشته باشیم و افراد موفقی را برای آینده تربیت کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان یادآور شد: کارنامه سما تا این لحظه گواه صادقی بر حرف‌های ماست؛ چراکه مدارس سما افراد موفقی در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی، هنری، ورزشی و ... تحویل جامعه داده و خلاقانه عمل کرده‌اند.

افشار ضیاظریفی رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سمای لاهیجان و سیاهکل هم گفت: با مهارت‌آموزی و کارآفرینی می‌توان امید را در دل جوانان جویای کار و خانواده آنها زنده کرد؛ چراکه بیکاری بزرگ‌ترین معضل خانوده‌ها بوده و ذهن جوانانمان را درگیر کرده است.

وی افزود: ریشه بسیاری از ناهنجاری‌ها در بیکاری است؛ بنابراین سما با تمام وجود و ظرفیت کمر همت بسته تا این دغدغه بزرگ را از ذهن جوانان و خانواده‌ آنان خارج کرده و امید به زندگی بانشاط را برایشان به ارمغان بیاورد.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سمای لاهیجان و سیاهکل ابراز امیدواری کرد که دانش‌آموزان و دانشجویان سما بتوانند پشتوانه‌های علمی موفقی برای کشور عزیزمان باشند.

ضیاظریفی هم‌زمانی آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس را به فال نیک گرفت و با تبریک هفته دفاع مقدس «امنیت» را مهم‌ترین مؤلفه‌ای دانست که رزمندگان دوره دفاع مقدس برایمان به ارمغان آوردند.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز آسایشی داریم به برکت فداکاری دلیرمردانی است که با بذل جان خود این امنیت را برایمان به ارمغان آوردند تا در سایه آن بتوانیم تحصیل کرده و برای آینده کشور تلاش کنیم.

انتهای پیام/