En 1399/03/10

در آستانه فرا رسیدن روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، جمعی از دانشگاهیان واحد لاهیجان با خانواده دانشجوی شهید اسرافیل خجسته دیدار کردند.


 به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با حضور در خانه شهید اسرافیل خجسته با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب تجدید بیعت کردند.

سیروس بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در این دیدار، شهدا را افتخار ایران اسلامی دانست و گفت: تمامی شهدا، به ویژه شهید خجسته افتخار بزرگی برای شهرستان و دانشگاهیان هستند که باید به عنوان الگوی جوانان امروزی معرفی شوند.

وی با اشاره به ایثارگری های جوانان این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس و پس از آن اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی قدردان فداکاریها و جان‌نثاری های ایثارگران است و سعی می کنیم با دیدار خانواده شهدا، یاد این بزرگواران را در دانشگاه همواره زنده نگه داریم.

مادر شهید اسرافیل خجسته نیز در این مراسم گفت: فرزندم هنگامی که دانش آموز بود با اصرار، رضایت پدر و مادر خود را گرفت و همواره می‌گفت از من راضی باشید تا حضرت علی اکبر(ع) از دستان شما و من راضی باشد.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا از دانشگاهیان انتظاراتی دارند، افزود: انتظار داریم استاد های ما در کلاس خود به خوبی تدریس و جوانان را هدایت کنند و دانشجویان هم به خوبی درس بخواند و برای کشور مفید باشند و مشکلات کشور را حل کنند.

مادر شهید اسرافیل خجسته با بیان اینکه خانواده شهدا برای انقلاب، اسلام و حفظ ارزش های آن هزینه زیادی پرداخت کردند، دانشگاهیان را به رعایت حفظ ارزشها و رعایت حجاب و عفاف دعوت کرد.

شهید دانش آموز، اسرافیل خجسته در سال 1349 دیده به جهان گشود و در سال 1365 در منطقه حاجی عمران و در عملیات کربلای 2 به فیض شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/