En 1399/03/06

جمعی از دانشجویان خواهر حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با خانواده شهید عقیل خلیلی‌زاده دیدار کردند.
 جمعی از دانشجویان خواهر حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان به‌مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر با خانواده شهید عقیل خلیلی‌زاده دیدار کردند.

مادر شهید عقیل خلیلی‌زاده با بیان اینکه فرزند وی عاشق شهادت بود، اظهار کرد: «عقیل به دوستان خود گفته بود، عکس شهدایی از من بگیرید و بعد هم زیر آن نوشته بود، شهید حاج عقیل خلیلی‌زاده.

وی با ذکر مجاهدت‌ها و تلاش‌های که شهدا، به‌ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برای اسلام و کشور انجام‌ داده‌اند، عنوان کرد: «در دیداری که با حاج قاسم داشتیم، او از من پرسید، مادرش هستید؟! گفتم: بله. شهید بزرگوار نگاهی به عکس عقیل انداخت، لبخندی زد و گفت که وی را می‌شناسم.»

مادر شهید عقیل خلیلی‌زاده با بیان اینکه شهید، والدین خود را بسیار دوست داشت، ادامه داد: «عقیل روزی با اصرار زیاد مرا مجبور کرد بنشینم و سپس پایم را بوسید.»

وی با بیان اینکه شهید به خواندن نماز جماعت اهتمام فراوانی داشت، مطرح کرد: «وی نماز صبح‌های خود را در مسجد و به‌صورت جماعت می‌خواند، دست کوچک‌ترها را هم می‌گرفت و به نماز جماعت می‌برد و به دوستان همواره سفارش به نماز می‌کرد.»

مادر شهید عقیل خلیلی‌زاده شهید را خیلی سرزنده و بانشاط توصیف کرد و افزود: «عقیل زمانی که در مأموریت بود، می‌گفتیم، ای‌کاش عقیل دو الی سه روزی بیاید و ما را شاد کند.»

وی با اشاره به ارادت خلیل به امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری گفت: «سالروز تولد عقیل ۱۲ بهمن، سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به کشور بود به شوخی به ما می‌گفت: هیچ‌وقت روز تولدم را فراموش نمی‌کنید، چون که حضرت امام(ره) به وطن آمد و شهادت وی نیز چند روز بعد از سالگرد رحلت امام بود.»

 شهید عقیل خلیلی‌زاده ۱۹ خرداد سال ۸۹ به علت سقوط بالگرد در مأموریت کاری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/