En 1399/07/03

شست دهیاران و اعضای شورای روستاهای شهر رودبنه با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان به‌منظور تبادل افکار و هم‌اندیشی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، صبح امروز با هدف معرفی امکانات، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های واحد لاهیجان، نشست هم‌اندیشی دهیاران و اعضای شورای روستاهای شهر رودبنه و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در این نشست با بیان اینکه در شهرها، شبکه‌‌ای از مراکز خدماتی وجود دارد، اظهار کرد: مراکز خدمات‌دهی متنوعی از قبیل ادارات، نهادها، شوراهای اسلامی شهر و روستا و مراکز آموزش عالی متعدد در شهرستان وجود دارد، اگر اتصال بین آنها ایجاد شود، قطعاً اثرات مفید در سطح شهر خواهد داشت.

سیروس بیدریغ با بیان اینکه به‌دنبال بازکردن درهای دانشگاه به روی جامعه هستیم، افزود: دهیاران و اعضای شورای روستا می‌توانند رابط بین دانشگاه و مردم باشند تا از این ظرفیت ملی استفاده و برای مردم معرفی شود.

نشست دهیاران و اعضای شورای روستاهای رودبنه با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان برگزار شد

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه براساس نظام رتبه‌بندی سایمگو، لاهیجان جزء پنج واحد برتر دانشگاه آزاد اسلامی است، ادامه داد: این واحد تأثیر شگرفی در سطح شهرستان و استان داشته و به‌دنبال آن هستیم که سهم دانشگاه را در زندگی آحاد مردم را بیشتر کنیم و اگر فردی دچار مشکل شد، بتواند برای حل آن به دانشگاه مراجعه کند.

بخشدار رودبنه نیز با بیان اینکه بیش از ۵۰ روستا در این شهر وجود دارد، عنوان کرد: دهیاران و اعضای شورای شهر رابطان مسئولان با مردم هستند و انتظار می‌رود که ارتباط قوی‌تری میان جامعه و دانشگاه توسط آنان برقرار شود.

سیدمحمد علوی با بیان اینکه بستر همکاری‌های متنوعی میان دانشگاه و دهیاران وجود دارد، توضیح داد: اجرای دوره‌های کوتاه‌مدت، برگزاری کارگاه‌های متنوع و مختلف و ایجاد شرایط ادامه تحصیل می‌تواند ازجمله محورهای همکاری باشد.