En 1399/12/16

امام جمعه شهرستان لاهیجان گفت: با تشکیل گروه مشاوران و نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی از ظرفیت آنان در حل مشکلات جامعه بهره می‌گیریم.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، حجت‌الاسلام سیدجواد سلیمانی در دیدار جمعی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان اظهار کرد: یکی از اهداف ما تشکیل گروه مشاوران و نخبگان در این واحد دانشگاهی بوده تا بتوان از ظرفیت آن در حل مشکلات جامعه بهره گرفت؛ چراکه دانشگاه آزاد اسلامی، مؤسسه‌ای خودکفاست و با مدیریت صحیح می‌توان استادان دانشگاه را برای حل مشکلات جامعه هدایت کرد.

وی افزود: در دانشگاه آزاد اسلامی نخبگان و فرزانگان زیادی وجود دارند. این دانشگاه دارای سابقه مدیریت علمی فوق‌العاده‌ای بوده و اکنون روی مهارت‌آموزی اهتمام دارد که دانشجویان علاوه بر آموزش تئوری بتوانند دارای تخصص و مهارت نیز باشند.

این مسئول ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان ذخیره بزرگی برای این شهرستان است؛ چراکه بسیاری از استادان دانشگاه صاحب‌نظر و متخصص هستند و مدیران شهری می‌توانند از شورای نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برای حل مشکلات شهرستان یاری بگیرند.

امام جمعه لاهیجان با ابراز خشنودی از پررنگ شدن مفاهیم مرتبط با اصالت فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی در دوره مدیریت جدید آن ادامه داد: تأثیرگذاری دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان‌ها زیاد است و بسیاری از مشکلات جامعه به‌ویژه مشکلات فرهنگی می‌تواند توسط دانشگاهیان بررسی و حل شود.