En 1400/07/04

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از لاهیجان، مراسم تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با حضور مسئولان برگزار و با معرفی منوچهر مرتضوی به‌عنوان سرپرست جدید این معاونت از تلاش‌های اسماعیل اقدامی در زمان تصدی این حوزه قدردانی شد.

نقش حوزه توسعه و مدیریت منابع در دانشگاه آزاد اسلامی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در این برنامه با قدردانی از تلاش‌های اسماعیل اقدامی، حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع را حساس و دارای مأموریت گسترده دانست و اظهار کرد: این حوزه وظیفه پشتیبانی مالی و اداری همه حوزه‌های دانشگاه را بر عهده دارد.

مجید عاشوری کاهش شدید دانشجو به علت عوامل مختلف را یکی از دلایل محدودیت‌های منابع مالی دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های اخیر عنوان کرد و افزود: در شرایط سخت کنونی ساماندهی امور اداری و مالی دانشگاه مشکل بوده و واحدهای دانشگاهی دارای مشکلات پرداخت حقوق، بیمه، مالیات و ... هستند؛ بنابراین این حوزه نیازمند همراهی و همکاری با سایر حوزه‌ها، ادارات و سازمان‌هاست.

وی نظم و انضباط در امور را راهگشای حل بسیاری از مشکلات دانست و ادامه داد: رعایت نظم و انضباط باید در اولویت دانشگاه قرار گیرد علاوه بر آن تکریم ارباب‌رجوع اعم از استاد، کارمند و دانشجو باید در دستور کار باشد و حتی اگر نتوانیم مشکلات آنان را به‌طور کامل رفع کنیم باید با روی باز و گشاده پذیرای آنان بوده و آماده برای حل مشکلاتشان باشیم.

معاون جدید توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان معرفی شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت: کادرسازی و تربیت نیروی متعهد و متخصص هدف دیگر این واحد دانشگاهی به‌ویژه در حوزه توسعه و مدیریت منابع است و در سال‌های اخیر بسیاری از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی به مقام بازنشستگی نائل شدند؛ بنابراین کادرسازی و تربیت نیروهای متخصص و انقلابی که بتواند ادامه‌دهنده راه گذشتگان باشند باید در اولویت واحد قرار گیرد.

عاشوری مطرح کرد: مدیریت اموال مازاد و صیانت از اموال فعلی از دیگر اولویت‌های حوزه توسعه و مدیریت منابع بوده و نقش این حوزه در دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به دارایی‌ها و اموال بسیار زیاد این دانشگاه بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش آنا، منوچهر مرتضوی سرپرست جدید حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان دارای دکتری زمین‌شناسی مهندسی- ژئوتکنیک از دانشگاه صنعتی اصفهان و عضو هیئت علمی گروه عمران واحد لاهیجان است، وی سابقه مدیریت اداری و معاونت دانشجویی واحد را در کارنامه خود دارد.